Laatumerkit

7856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kolme on;Bemu,Mese ja Audi,ei sun Volvos siihen sakkiin kuulu!

Äänestä
  • traktorit ovat olleet etuvetoisia? Kyllä minun mielestä Volvo on aivan loistava valinta. Varsinkin Suomessa sen hinta on muihin verrattuna kohdallaan. Ennemmin suorituskyky jää esim. Bimmerissä helposti traktori tasolle Volvoon verrattuna jos uusien autojen hintoja vertaillaan. (Itse pidän kuitenkin takavedosta ja ajan BMW:llä.)

    Äänestä

  • 528i kirjoitti:

    traktorit ovat olleet etuvetoisia? Kyllä minun mielestä Volvo on aivan loistava valinta. Varsinkin Suomessa sen hinta on muihin verrattuna kohdallaan. Ennemmin suorituskyky jää esim. Bimmerissä helposti traktori tasolle Volvoon verrattuna jos uusien autojen hintoja vertaillaan. (Itse pidän kuitenkin takavedosta ja ajan BMW:llä.)

    Niin noiden surkeiden provo-juttujen mainostaminen ei voisi vähempää kiinnostaa. On Volvot silti varmasti ihan hyviä autoja. Tuskin tuonkaan kirjoittajalla nimim. S60:lla on edes vielä ajokorttia.

    Äänestä

  • 528i kirjoitti:

    Niin noiden surkeiden provo-juttujen mainostaminen ei voisi vähempää kiinnostaa. On Volvot silti varmasti ihan hyviä autoja. Tuskin tuonkaan kirjoittajalla nimim. S60:lla on edes vielä ajokorttia.

    Joo,nimenomaan näitä lapsia/lapsenmielisiä ei kannata yhtään enempää rohkaista.Tämäkin jälkeenjäänyt on tunkenut tuon saman jutun ainakin kolmelle osastolle..jokainen isä tietää mitä tapahtuu,jos alat nauraa kun vauva pissii kylpyammeeseen..se pissii vielä lisää..

    Äänestä

  • millon audista on tullut laatuauto? kyllä se aika vikapesäke on. Eiköhän laatuautot tule jostain ihan muualta kuin saksasta.

    Äänestä

  • 1.8 kirjoitti:

    millon audista on tullut laatuauto? kyllä se aika vikapesäke on. Eiköhän laatuautot tule jostain ihan muualta kuin saksasta.

    Ja mistähän;Ruotsista,Ranskasta,Venäjältä,mistähän,Ulan-Batorista,Marsista...Älypään oikea vastaus;ei mistään noista!

    Äänestä

Mitä h..ttiä se Volvospede tänne mitään skriivailee,sorry poika,väärä osasto,mene sinne etuvetosvenskatraktor,Vulva/Saabas porukoiten pariin!Adjö!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S60 kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=95&conference=583&posting=20500000000192544

Taitaa olla vaan kolme. Audi, Bemu ja Volvo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu