Honda Accord 2.0 EX vm.93, mitä maksaisitte?

metalliväri, viininpunainen, aluvanteet, ajettu 178 000, soitin, talvirenkaat, 2litranen, ei ruiskukone. Tuttava on myymässä..minkä verran itse olisitte valmis maksamaan ko. autosta? Kori on virheetön, ei ruostetta, ei kivenhakkaumia.
1386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Halvimmat CB-Accordit (vm 90 ja paljon ajetut) myydään alle 5000 eurolla. Tuttusi autossa on sama kone, mutta vähän kilometrejä (näillä ajetaan 400 tkm ilman ongelmia) ja uudempi kori... Arvioisin sopivaksi hinnaksi 6500 euroa, mutta vain näiden tietojen perusteella. Jos kori on virheetön ja huollot tehty huolella, maksaisin enemmän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Honda.. kirjoitti:

metalliväri, viininpunainen, aluvanteet, ajettu 178 000, soitin, talvirenkaat, 2litranen, ei ruiskukone. Tuttava on myymässä..minkä verran itse olisitte valmis maksamaan ko. autosta? Kori on virheetön, ei ruostetta, ei kivenhakkaumia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu