Loimaan jättänyt

Mieleen on jäänyt Loimaan toripahanen, jonka ympäri jus ajokortin saaneet ajaa paskarinkiään mankka sodien perässään puolientusinaa mopojätkää.

Mahtavatko tietää paremmasta?
2638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskomattomia legendoja torin kiertämisestä liikkuu. Olis kiva kuulla muutamia juttuja täälläkin.
Aika moni on muuten tavannut elämänkumppaninsa torilla erilaisissa vappu ym. bileissä.

Äänestä
  • OH-hallia vastapäätä oli semmoinen pikkuinen R-kioski mihin me 14-15 -vuotiaat tytöt kokoonnuimme pyntättyinä vaikka 30 asteen pakkasella tutisemaan ja odottamaan "prinssiämme". Sitten niitä ajeli siinä toria ympäri ja joskus joku sitten pysähtyikin nappaamaan kyytiin ja tyttö oli ikionnellinen kun pääsi kyytiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taakseen kirjoitti:

Mieleen on jäänyt Loimaan toripahanen, jonka ympäri jus ajokortin saaneet ajaa paskarinkiään mankka sodien perässään puolientusinaa mopojätkää.

Mahtavatko tietää paremmasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu