etkö uskonut, että halusin silloinkin? Et voi olle niin epävarma! Olisi ilmeisesti pitänyt sittenkin tehdä "se" sun kanssas.
tahdon sut
13
3216
Vastaukset
- ???
se sinä?
Halusin aina uskoa ja haluaisin vieläkin.
Mikä "se" ? :) - vieläkin
Mutta haluatko enää? Mä epävarma? Mä olen varma kuin kallio. Ehkä näytin epävarmalta mutta eivätkö ajatukseni olleet varmoja? Mikset tehnyt "sitä" mun kaa? Olitko epävarma? Luulen niin. Olisit vaan kertonut silloin koska olisin ymmärtänyt. Ei "sillä" niin kiire ollut. Nyt en tiedä enää kun on tullut muutakin elämää... eteen.
- Been there
..."sen" tekeminen olisi muuttanut, ei mitään.
Sä olet aika erikoinen tyyppi, siksi kai jäinki silloin koukkuun ;-). - silloin
uskonut, annoit ristiriitaisia viestejä. Tahdotko nyt mut tosiaan? Ihquoikeesti...
- vaikea tapaus =)
se täällä kaipailee ja ketä? m/n? Mistäpäin?
Ja kerrotaan sekin nyt sitten vielä lisäksi että tahdonhan minäkin...- vaikea tapaus =)
ja piti muuten kysymäni, että mikset tehnyt "sitä"?
- kenet
minutko?
- Dj.
Se tunne on molemmin puoleinen. Mutta jos SE olisi tehty olisin yhden elämän hienoimmista kokemuksista rikkaampi. Mutta se muisto olisi tuhonnut järkeni.
- ..tämä
kuulosti juuri samalta kuin omakin syyni jättää tekemättä kyseinen juttu. Kun en voi tehdä rakkautta ilman tunteita. Ja mitä varmemmin olisi käynyt sen jälkeen..? Sama kuin nyt, katosit.
- kuka nyt
..tämä kirjoitti:
kuulosti juuri samalta kuin omakin syyni jättää tekemättä kyseinen juttu. Kun en voi tehdä rakkautta ilman tunteita. Ja mitä varmemmin olisi käynyt sen jälkeen..? Sama kuin nyt, katosit.
on kadonnut? ja mihin? Jos sä olet Sä niin tässä olen tule ja hae pois ;) En vain halua jatkuvasti tehdä itsestäni pelleä....siksi hiljaisuus....
- popeda
Mites se sitten menikään....
- Tahdon...
tosiaan suhteeseen vakavaan
Pitkin polkuu poloista rinnallasi tarpomaan
elinkautistani seurassani päivästä päivään lusimaan
aamuteesi kanssas jakamaan?
jne... - laulun sanoin
Tahdon... kirjoitti:
tosiaan suhteeseen vakavaan
Pitkin polkuu poloista rinnallasi tarpomaan
elinkautistani seurassani päivästä päivään lusimaan
aamuteesi kanssas jakamaan?
jne...Eiköhän yks kersantti Karoliina sut ruodussa pidä ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996003
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963025Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262810Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262085Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764