Mistähän tähän kusiaiseen sais noi helmapellit jossa olisi noi oven pokkaukset yms kun ei tunnu enää varaosana saavan? kävisikkö jonkun uudemman auton peltiosat muokkaamalla esim 127 tai 133?
fiat 600:n helmapellit +palkit
6
1208
Vastaukset
- fiat600
mielestäni hieman kallis kun samalla rahalla saa uudempiin vehkeisiin jo kaks helmapelti tai enemmänkin.. joku 80e ois ehkä kohtuullinen korvaus kummastakin helmapellista...
- fiatisti
Varmaan siinä se onkin - uudempiin löytyy varaosia vaan ei vanhoihin, niistä joutuu maksamaan jos haluaa oikeita sopivia osia...Elämä on :-)
- dghgk
Menepäs kysymään teltta-autosta Punton helmapellin hintaa. Et varmaan saa samalla rahalla.
Kummassakin tapauksessa (600 ja Punto) on kyse uudesta helmapellistä. Punton peltejä prässätään joka päivä. Entä 600:n peltejä missä niitä tehdään?
Sinuna olisin tyytyväinen, kun peltejä edes jostain saa. - jotkut maksaa tyhjästä...
dghgk kirjoitti:
Menepäs kysymään teltta-autosta Punton helmapellin hintaa. Et varmaan saa samalla rahalla.
Kummassakin tapauksessa (600 ja Punto) on kyse uudesta helmapellistä. Punton peltejä prässätään joka päivä. Entä 600:n peltejä missä niitä tehdään?
Sinuna olisin tyytyväinen, kun peltejä edes jostain saa.KYNNYSKOTELOT/SIVUHELMAT FIAT PUNTO-I/II/III --05 maksavat 47,77-50.12 euroa!
- 555
jotkut maksaa tyhjästä... kirjoitti:
KYNNYSKOTELOT/SIVUHELMAT FIAT PUNTO-I/II/III --05 maksavat 47,77-50.12 euroa!
tarvitsisin 3 ovisen apukuskin ovenalla olevan
kynnyskotelon, mistä niitä saa ettei tarvitse mannä merkkiliikkeeseen. kiitos sulle jos viitsit
vastata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17913494
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585483Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454920Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493709Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402843Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1191783Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3721697Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371515