Tietääkö tästä??

Eli jos ottaa esim. sigraa tai jotain vastaavaa nii kertooko sekin siitä et se todella toimii ku mulkku on lääkkeen oton jälkeen ns. jatkuvassa puoli heijarissa? Miten pitkä ton sigran vaikutus aika on?
21580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin kyllä se vielä aamulla jytää jälkkäreitä. Mitä hlv niitä yksistäs napsit, siinähän pitää olla partneri, et ennemmin tiedä sen todellista tehoa, heität hyvää tavaraat tuollalailla hukkaan.

Äänestä
  • Jos otat illalla,niin viikon päästä havaittavissa vähäisiä löystymisen merkkejä,edellyttäen että otat ja juot joka aamu n.puoli juomalasillista karvasvettä.Jos ei auta niin laita terska kantapään alle ja paina että se myös pysyy siellä,ja sitten oikaset polvet suoriksi.Sen jälkeen kyllä seisoo ihan suosiolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmm kirjoitti:

Eli jos ottaa esim. sigraa tai jotain vastaavaa nii kertooko sekin siitä et se todella toimii ku mulkku on lääkkeen oton jälkeen ns. jatkuvassa puoli heijarissa? Miten pitkä ton sigran vaikutus aika on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu