Minä kiitän ja kumarran mukavista keskusteluhetkistä ja siirryn syrjään palstaseriffin toimesta. Sanotaan, että kaikelle on aikansa, ja nyt elämä vie tätä pientä nikkiä kohti uusia seikkailuja, joten palstaseriffin virka jää avoimeksi.
Mikäli jotakuta kiinnostaa tämä haasteellinen harraste, niin suosittelen ottamaan yhteyttä Ylläpitoon.
Näihin ajatuksiin, näihin hetkiin...
Ellu
Hei lempipalstalaiseni =)
4
441
Vastaukset
Kiitos vielä siitä, kun olit täällä. Mutta miksi lähdet nyt jo pois? Ethän ehtinyt olla kuin n. kuukauden? Olen myös huomannut, että olet myös laittanut tätä samaa viestiä (missä lukee, että siirryt pois sheriffin paikalta) muille palstoille, missä olet sheriffinä.
No ei tarvitse vastata. Hyvää matkaa. =)- MrMario
*snif!*
Etpä ehtinyt paljon kirjoitella. Noh, kuten sanoit, kaikella on aikansa.
:`)- Dichiko98
Ellu, olit tosi kiva kun tulit tähän paikkaan sheriffiksi.
hei hei, Shefu! - zelda-fani123
Dichiko98 kirjoitti:
Ellu, olit tosi kiva kun tulit tähän paikkaan sheriffiksi.
hei hei, Shefu!otan osaa! byääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääh!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2719807- 766800
- 286466
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni996215Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv436079Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h1045977- 635385
- 455110
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on604440- 504040