Tiesittekö, että uusin The Sims 2:n jatko-osa on Lemmikit!?
UUSIN LISÄOSA
10
412
Vastaukset
- Elma
Siitähän täällä on jo keskusteltu ties miten pitkään. Eli, kyllä tiedettiin..
- jdde
Se tulee kuulemma syksyl se the sims 2 pets
- 0neTw0
On siitä jo sen verran kauan juoruttu. Toisaalta toivon, etteis sitä tulisikaan. Että jäisivät nämä sitä hulluna odottavat nuolemaan näppejään >:)
Ja toisaalta toivon, että se tulee. Mutta mitä hittoa ne simit tekee lemmikillä? -.-- bogirl
Monet pelaajat ovat melko eläinrakkaita ja siksi toivovat tätä Lemmikit-lisäosaa. Minustakin se olisi hienoa jos simit saisivat hoitaa lemmikeitä, kouluttaa niitä ja ne voisivat saada pentuja. Eli sitä simit tekisivät lemmikeillä.
- 0neTw0
bogirl kirjoitti:
Monet pelaajat ovat melko eläinrakkaita ja siksi toivovat tätä Lemmikit-lisäosaa. Minustakin se olisi hienoa jos simit saisivat hoitaa lemmikeitä, kouluttaa niitä ja ne voisivat saada pentuja. Eli sitä simit tekisivät lemmikeillä.
Tässä mietin, että miksi kirjoitin mitä ne tekisivät lemmikeillä. :D Piti sanoa, että vähän tylsää, jos tulee vain koiria ja kissuja ja marsu (kai?). On ne kyllä aika söden näkösiä, kun on kuvia nähny ;)
- Vispi
Sehän tulee markkinoille Suomeen vasta joulukuunpaikkeilla? Nyt kirjottamaan pukille kirjettä ;)
- tiedät
Niin, mistä tiedät että tulee tuolloin?
- Vispi
tiedät kirjoitti:
Niin, mistä tiedät että tulee tuolloin?
Sinulle "tiedät" :
Muistaakseni Radosimssissä oli jotain juttua siitä...Ei kyllä tuskin ihan salettiin että se tulee vasta jouluna. Toivottavasti tulee ennenmin :)
Sinulle "DonSwee" :
Kyllä on aika varmaa että lemmikki lisäri tulee seuraavaks koska siitä on tehty jo pieniä trailereita ja kuviakin löytyy jos vaan jaksaa hakee...
Molemmille :
Kannattaa kattoo www.radosims.com :issa..Mun sanoihin ei oo mitään takuita mut oon ainaki 90% varma :)
- DonSwee
Kuules nyt. Varmaan moni tiesi että se on se uusin. JOS edes tulee.
Ps. Mikä ihmeen jatko-osa? Lisä-osa se ois.
No sorry. Oon vaa niin nipo ain illal. - sims
lemmikit tulee lokakuun 10-20.päivä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26216685Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235370- 1152545
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152010Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361742Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111975- 59941
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto28849Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43843