hiiret kiusaavat

Hei!Onko kellään kokemusta ns.elekronisista hiirten ym.eläintenkarkottajasta miten toimii,omistamme vanhemman ok talon 3krs ja pikku jyrsijät mellastaa huushollissa.
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Pari baaria on kämpän vintillä, ja ahkerasti ovat näköjään vanhoja matonkuteita kantaneet baarin sisustukseen ;-)

    Lisäksi vintillä on 4 vanhanmallista (kunnollista) loukkua, ja kaksi keittiössä.

    Vintistä kantaa keskimäärin kolme raatoa viikossa ja keittiöstä yhden kuukaudessa, mutta aikaisempiin talviin nähden on alivuokralaisten meteli huomattavasti pienentynyt...
    Liekö baareilla ollut oma osuutensa asiaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perhe kirjoitti:

Hei!Onko kellään kokemusta ns.elekronisista hiirten ym.eläintenkarkottajasta miten toimii,omistamme vanhemman ok talon 3krs ja pikku jyrsijät mellastaa huushollissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu