se nai minun siskoni, joka on niin vallan haluinen, että antaa tulevalle miehellensä aikataulut koska saa tulla miehen kavereita kylään ja koska saa olla tietokoneen kimpussa ja kaikkea muuta "pientä"... ja tätäkö kutsutaan rakkaudeksi! Tottakai sisko rakastaa häntä niin kauan kun mies antaa periksi mutta katotaan perkele!! Jollekkin tulee kusiset paikat joskus... uskon oikeuteen en vääryyteen. Tuo on jo henkistä väkivaltaa tajua jo saatana!!! Arvatkaa vituttaako miehen puolesta! Tottakai se on itekkin tyhmä kun tuollaiseen alistuu mutta... aaargh!!!
Sulhanen tekee
3
2033
Vastaukset
- disa
aikuisia ihmisiä ovat, ja omat päätökset tekevät.
niin kun jo sanoit-itse tyhmä kun alistuu sellaiseen. ei ihmisiä aina ymmärrä. jos haluavat elää suhteensa noin, niin omapa on päätös.
sun paikka on edes näyttää olevas iloinen siskosi puolesta! Kun sun hääpäiväs tulee,´nait sen henkilön jonka kanssa sinä oot päättänyt et haluat elää elämäs. ja silloin siskosi on vain tyydyttävä sun päätökseen...that´s the way life goes.- muumio
onko sun muijasi jättän sinut vai miksi lie olekaan niin katkera...tuskin kukaan täysijärkinen tuohon alistuu,sinä näet asiat niinkuin haluat,onkohan sun siskosi ollut mahdollisesti tällainen hirviö lapsena....katsos kun ei se sitä tarkota etteikö ihminen olisi voinut muuttua.
Vai onko niin että jätti siskosi sinut kutsumatta,mun muijan veli katkeroitui näin tyhmästä kun meillä ei ole alkoholitarjoilua....syyttää siitä siskoaan ja huutaa munkin olevan tossun alla (enkä edes juo,ja juomatarjoilun pois jättö oli mun idea mutta ei tämä idiootti sitä usko)
- tosimiehille
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4958637Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1215899Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2884914Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli584645Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s744206Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1643972SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723798- 901751
- 991302
- 47899