TR5 taso: The Submarine

Elikkäs, oon nyt siel putkistossa.. Siel on se keittiö, jossa mies yrittää huitoo veitsellä. Yksi miinus patteri on ja sorkkarauta. Mihin nyt?
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun menet keittiöön, hiippaile sen kokin taakse niin ettei se huomaa. Paina toimintanäppäintä, lara kolkkaa sen sorkkaraudalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vitonen kirjoitti:

Elikkäs, oon nyt siel putkistossa.. Siel on se keittiö, jossa mies yrittää huitoo veitsellä. Yksi miinus patteri on ja sorkkarauta. Mihin nyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu