no tota APUAAA!

no tää on aika outo juttu mut mul on 2 poika marsuu ja ne parittelee aina välillä.voisko joku kertoo nuoseeko uros naaraan päälle vai toisti päin parittelussa,koska jos toinen onki tyttö. vastatkaa pian koska en osaA HOITAA VAIVOI!
1222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vai marsu-tietäväinen. Hmm.

Kuten on jo aika monessa aiemmassa viestissä kerrottu, marsujen hormonit hyrräävät ihan niin kuin ihmistenkin. Joten marsuilla ei oikeastaan ole väliä ovatko mitä sukupuolta, kiima-aikana yrittävät astua kaikkea toiselta marsulta näyttävää. Jopa naarasmarsut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marsu-tietäväinen kirjoitti:

no tää on aika outo juttu mut mul on 2 poika marsuu ja ne parittelee aina välillä.voisko joku kertoo nuoseeko uros naaraan päälle vai toisti päin parittelussa,koska jos toinen onki tyttö. vastatkaa pian koska en osaA HOITAA VAIVOI!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu