Ollaankos sitä viisuja juhlimassa, kun ei juuri ketään näy palstoilla?
Itsekin tuli kyllä surffailtua Lordin perässä, mutta nyt riitti jo sitä lajia.
Missäs kaikki ihmiset
10
353
Vastaukset
- Markeliina
kaikkihan katsovat jääkiekkoa.
Ruotsi siellä voittaa kultaa. Onneksi olkoon vaan Ruotsille.- Antikiekkoilija
katso sitä jääkiekkoa.
Meitä on tavallia ihmisiä, jotka näkevät lapsia leikkimässä hiekkalaatikolla mieluummin kuin tuollaisia miljonäärejä tappelemassa verissäpäin jostain kiekosta.
Sairasta touhua!
- jo monta viikoa sitten
ei täällä enää paljon kirjoittajia näy.
Syytä etsiköön jokainen mielessään.- Niin siinä käy
Jos joitakuita kirjoittajia haukutaan kaikesta, mitä he kirjoittavat, niin kyllähän jossakin vaiheessa kyllästyy koko asiaan.
Täältä on hävinnyt olemattomiin monta hyvää kirjoittajaa toistuvan henkilöön kohdistuvan pilkan, ilkkumisen ja ilkeilyn takia.
Minusta Celestan pitäisi jollakin tavalla ottaa kantaa siihen, että joitakin kirjoittajia jahdataan aivan kohtuuttomasti.
Jos joku kirjoittaja ärsyttää, niin eihän tarvitse joka käänteessä ottaa asiaa esille. Se ei rakenna mitään. Jotkut yrittävät rakentaa omaa heikkoa itsetuntoaan muita pilkkaamalla. Valitettavasti itsetunto ei todellisuudessa kohennu sillä. - Kuurupiiloa
niinkuin Novan "kesämiestä". Kuka löytää ensimmäisenä pääpiruilijat täältä netistä:D Eli missäpäin mahtavat luurata. Eivät varmasti ole lopettaneet vaan siirtyneet jonnekin muualle.
Tässä ei vain valitettavasti voita 10000:ta euroa niinkuin Novassa:( - on vaivannut
kaiken maailman taudit: Punkit, päätäit, tuberkuloosi, paiserutto, keuhkopöhö, leukemia, ripuli, anemia, kuppa, tippuri, taitaa olla lebrakin. Keskusteluja on yritetty parantaa amputaatioilla, karanteenilla ja lääkityksellä. Mikään ei ole tehonnut, mutta uusia lääkkeitä on kehitteillä =)
J-m - Pönttö..
Niin siinä käy kirjoitti:
Jos joitakuita kirjoittajia haukutaan kaikesta, mitä he kirjoittavat, niin kyllähän jossakin vaiheessa kyllästyy koko asiaan.
Täältä on hävinnyt olemattomiin monta hyvää kirjoittajaa toistuvan henkilöön kohdistuvan pilkan, ilkkumisen ja ilkeilyn takia.
Minusta Celestan pitäisi jollakin tavalla ottaa kantaa siihen, että joitakin kirjoittajia jahdataan aivan kohtuuttomasti.
Jos joku kirjoittaja ärsyttää, niin eihän tarvitse joka käänteessä ottaa asiaa esille. Se ei rakenna mitään. Jotkut yrittävät rakentaa omaa heikkoa itsetuntoaan muita pilkkaamalla. Valitettavasti itsetunto ei todellisuudessa kohennu sillä.Täällä on nykyään ilkeily valttia, ja monta kertaa mennään ihan asiattomuuksiin vieraitten ihmisten sättimisessä. Lopputulos on se, että kuka täällä sitten enää viihtyy. Nauttiiko ne ilkeilijätkään sitten kun koko homma kuivuu kokoon.
Ei kai se pitäisi ketään vaivata, mitä asiaa kukin käsittelee. Kaikenmoisia juttuja on ihan hauska lukea. Asiat asioina ja henkilöitähän me emme tunne.
Pönttö =O
- että parafariseukset sai aj...
Patafariseukset sai ajattelemista kun Loordi-piru
voitti.- hertta
Ei liikuta sen kummemmin. Ihan sama.
- .Pönttö
Tästä se v-tuilu sitten alkaakin tässä ketjussa. Kauan se kestikin, ennenkuin ilmestyi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26216772Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235403- 1152555
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152026Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361753Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111983- 59947
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto28857Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43853