hanoi rocks

Kuulin tälläisen juorun että Hanoi rocks tulee venetsialaisten pääesiintyjäksi.
Nyt Lordi vielä toiseksi niin onpahan bileet.
4838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vaikkakin bändillä on glamourinen ja aika vaiherikas menneisyys, ja vaikka kaverit teki mitä kukaan suomessa silloin ei ollut tehnyt, niin silti koko bändi on aika kehäraakki nykyään.

En menisi sanomaan sitä pääesiintyjäksi vaikka se sellaiseksi johonkin kemuihin kiinnitettäisiinkin.

Olen koko ajan enemmän ja enemmän ihmeissäni siitä, että kavereissa vielä ylipäätään henki pihisee.

Mieluummin vaikka TikTak! =0)

Äänestä
  • Ei bändi kyl oo viel missään nimessä mikään kehäraakki!!Hyvä meininki oli ainakin viime vuonna ruisrockissa!!

    Äänestä

  • paksuu kirjoitti:

    Ei bändi kyl oo viel missään nimessä mikään kehäraakki!!Hyvä meininki oli ainakin viime vuonna ruisrockissa!!

    http://www.hanoirocks.info/tour/index.htm

    Ei todellakaan bändi ole mikään kehäraakki yhtye!
    Aika paljon keikkaa ulkomailla,Suomessa vähän vähemmän.
    Taidetaan saada Salon seudulle oikea festari?
    Mahtaakohan toi juttu pitää paikkaansa?

    \0/

    Äänestä

  • totta että ovat jo aikansa eläneet, mutta biisit eivät.tik tak ookoo vaikkeivat ite varmaan biisejään rustaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAHTAVAA kirjoitti:

Kuulin tälläisen juorun että Hanoi rocks tulee venetsialaisten pääesiintyjäksi.
Nyt Lordi vielä toiseksi niin onpahan bileet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu