Sorma

Koska tapaan tumman miehen uudestaan, ottaako yhteyttä,kaipaako?
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ole tällähetkellä kiinnostunut sinusta.näyttäisi varatulta,ei ihan varma.

Äänestä
  • Niinmpä tietenkin, niin arvelinkin, miten ihmeessä sitä tunnistaa Sen oikean, minkun luulin että tämä olisi ollut HÄN, harminpaikka, kiitos kuitenkin vastauksesta.

    Äänestä

  • Solmutarr kirjoitti:

    Niinmpä tietenkin, niin arvelinkin, miten ihmeessä sitä tunnistaa Sen oikean, minkun luulin että tämä olisi ollut HÄN, harminpaikka, kiitos kuitenkin vastauksesta.

    jos olisit uskonut, että se on hän, niin et joutuisi sitä epäilemään.:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Solmutar kirjoitti:

Koska tapaan tumman miehen uudestaan, ottaako yhteyttä,kaipaako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu