Kerro miten käy erään ristiverisen miehen kanssa?
Muutaman vuoden minua vanhempi.
Kiitos!
Muutaman vuoden minua vanhempi.
Kiitos!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
näyttäisi olevan vähän oman tiensä kulkija.jotenkin ylenkatsoo muita, mistä moinen paremmuuden tunne johtuukaan hänellä.en tiedä.
tyytymätön vähän kaikkeen.vaihtelee myös naisia usein, toden näköisesti.
saattaa olla varattu tälläkinhetkellä.en näe selvänä tätä.hyvin vaikeaselkoinen typpi kaiken kaikkiaan.
näit. Juuri tästä miehestä on kyse.
Näit hänet erittäin hyvin.
Entä jatkossa? Meillä on ystävyyssuhde joka on hyvin paljon katkolla nyt.
Ylenkatse on oiva sana sille varmasti mitä hän tuntee minua kohtaan, minun puheitani kohtaan, kun kehtaan tuoda mielipiteeni esiin.
Onko jatko samanlaista, takkuamista? Jos näet sen? Jos et niin ei se mitään,
kiitos paljon rehellisestä vastauksestasi.
jonkinlainen suhde voi olla mahdollinen, mutta en voi mitenkään suositella.hän ei anna sinulle sitä mitä toivot parisuhteelta. Hän on jotenkin kylmä sinua kohtaan, enkä näe että hän olisi kovin kiinnostunut edes.hän katselee kokoajan kauemmaksi.
Hänessä on jotain joka vetoaa sinuun voimakkaasti ja tämä ominaisuus peittää alleen huonot puolet. pysähdy miettimään, niin huomaat mikä hän oikeasti on. avaa silmäsi ja katso. jos sen jälkeen vielä haluat hänet, niin se on oma valintasi, jota minä en ole oikea henkilö tuomitsemaan.
voisit katsella sinäkin vähän kauemmas, menetät montaa hyvää mahdollisuutta tavata "kunnollisia" miehiä.
"takkuaminen" on hyvin kuvaava sana.kaikenlisäksi, mies melkeimpä vaatii tietynlaista käytöstä sinulta, tai loukkaantuu ja saattaa mököttääkin.
vielä kerran,näin olen jo päättänyt, jatkan elämääni ilman häntä. Nyt se on helpompaa jo kun paljastui keskustelujen kautta asioita jotka avasivat silmäni totaalisesti,ja niistä hän nyt taitaa mököttää.
Kuinka sokea sitä voi joskus ollakkaan.Hän on vain aina kammennut itsensä takaisin luokseni, mutta enää se ei onnistu, mitta on täynnä, sanoakseni. Ja hyvä niin.
Kiitos vielä kerran, ehkä minullekkin joskus vielä joku rehellinen mies siunautuu... :)