ylioppilasjuhlat

Kiva olis tietää kutsutteko paljon vieraita, tarjoilupuoli ym. Missä halvimmat kuvat iisalmessa?
3788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lapseni ei valmistu yo:ksi vaan ammattiin. Mutta juhlimisen arvoinen asia sekin on. Ystävättären lapsen yo juhliin tulee n. 50 vierasta. Kuvista en tiedä. Otan itse digi kameralla ja valmistan niistä muistokuvat.

Äänestä

samasta asiasta mutta ei kukkaan osallistunut

Äänestä

vieraalle.Vuokraan uimahallia n.2,5 tunniksi,siinä ehditään saunoa hyvin.Ilta sujuu tanssin merkeissä Seurahuoneella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnea toivotan! kirjoitti:

Kiva olis tietää kutsutteko paljon vieraita, tarjoilupuoli ym. Missä halvimmat kuvat iisalmessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu