Hyvät ihmiset, rauhoittukaa ihmeessä.
Se kuva jonka julkaisimme on 8v vanha ja näin ollen sen olisi saanut kuka tahansa vähän vaivaa käyttäen. Emme missään tapauksessa halua lordia ja heidän saavutustaan mustamaalata ko. kuvalla vaan annamme ihmisille sitä tiedon janoa mitä he haluavat. Pyydämme anteeksi koko toimituksen puolesta jos se jotain loukkasi.
7 Päivää
5
397
Vastaukset
- naku
kehoitan jokaista lähettämään palautteensa osoitteeseen [email protected]
- Haistakaa seiska
Richard Sand (formand), Susanne Aller (næstformand), Bettina Aller, Carl Erik Aller, Cläes Aller, Erik Aller, Katinka Aller, Kirsten Beyer, Dorthe Clausen, Henrik Fougt, Carsten Frisch.
- OHO:n
tilauksen
- eikö mikään riitä?
Nyt kuva on 8 vuotta vanha? kuka haluaa vanhoja kuvia nähdä?
- lasselaht
Vaikka ihmisestä otettu valokuva olisikin kahdeksan (8) vuotta vanha, niin kasvojen piirteet eivät ole niin radikaalisti muuttuneet, etteikö kuvan pohjalta voisi toista ihmistä tunnistaa. Onhan minullakin ajokortissani melkein 20 vuotta vanha valokuva ja siinä ole nilman partaa. Silti se kelpaa todisteeksi henkilöllisyydestäni vielä tänäkin päivänä.
Mutta uskon vahvasti että SEISKA PUHUU PEETÄ kuviensa iän suhteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996013
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804782Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963035Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282823Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262095Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764