LOORTTI

Miksi kukaan voisi kehoittaa loortin takia massapostittaamaan toimittajille mitään. Who cares about loortti. Eri juttu olisi, jos sillä olisi oikeaa levymyyntiä vähintään daruden verran.
3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

OSTAN SENKIN.....

Äänestä

lordi on ihana

Äänestä

...levymyyntiä nimittäin. Nousee taatusti uusiin lukemiin kaiken tämän julkisuuden myötä, eikä vain kotimaan markkinoilla. Tätähän on puitu jo TV:n talousuutisissakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PALVELUNESTOHYÖKKÄYS kirjoitti:

Miksi kukaan voisi kehoittaa loortin takia massapostittaamaan toimittajille mitään. Who cares about loortti. Eri juttu olisi, jos sillä olisi oikeaa levymyyntiä vähintään daruden verran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu