haluisin tietää että mitä kaikkea pitää vaihtaa jos haluaa vaihtaa 5 pulttisen 4 pulttiseksi. eikös jarrulevyt ainakin pidä vaihtaa vai? Kyseessä on Ocu 2002. Siis pulttijaosta puhutaan.
kuka neuvoo
ocuman
2
570
Vastaukset
Ihan vaan pelkästä uteliaisuudesta,miks pitäis vaihtaa kaikki akselit ja jarrut? Ookko saanut jostain upeet vanteet vai muusta syystä?
- ocuman
Renkaanvaihto sujuisi nopeammin, kun olisi 1 pultti vähemmän avattavana eli 1 kertaa 4 on 4. Siis kaiken kaikkiaan 4(neljä) pulttia vähemmän.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482