Farkku Megane 1,9 dC1?

Millaiset ovat kokemukset tällaisesta diiselifarkusta. Millainen on kone ja onko erityisiä tyyppivikoja noin yleensä? Pitäisi kai olla suhteellisen pieniruokainen? Tarjolla olis 01-yksilö, ajettu 158000 km, hintaa 11 500 ekua. Mahtaisko olla hintansa väärti?
1629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No sanotaan näin että ei pärjää ajettavuudessa samanikäiselle Astralle. Mukava mutta aika epämääräinen ajettavuus. Ja mun kokemukset puolet vähemmän ajetusta kun esimerkkisi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia? kirjoitti:

Millaiset ovat kokemukset tällaisesta diiselifarkusta. Millainen on kone ja onko erityisiä tyyppivikoja noin yleensä? Pitäisi kai olla suhteellisen pieniruokainen? Tarjolla olis 01-yksilö, ajettu 158000 km, hintaa 11 500 ekua. Mahtaisko olla hintansa väärti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu