Yamaha TDM 900

Kokemuksia!?
1795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse kävin nyt keväällä tyypittämässä ja täytyy todeta että helppo ja köykänen hallittava. 6-vaihde selvästi ns. ylivaihde. Kate suojaa normaali ajossa ihan Ok. Moottori tuntui ajossa ihan OK, mutta hitaassa ajossa ikävää nykimistä kun ei osaa säännöstellä kaasua kunnolla. Pitäisi varmaan tottua ruiskuun paremmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Kokemuksia!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu