mistä kolaa

Onko mitenkään mahdollista hankkia kolaa, muuten kuin suoraan diilereiltä? Tai ainakin, niin, ettei tarvitsisi sekaantua mihinkään muuhun, kun siihen yhteen kauppareissuun?
En haluais mitään ylimääräsiä ongelmia.
101167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Pitää vaan löytää oikeat yhteydet.

Äänestä
  • kuin se on.Oikeat yhteydet niin saa mitä vaan.

    Äänestä

tai sitten sivasta. Muista viedä tyhjät pullot pois ja ottaa kassi mukaan niin ei tuu ongelmia.

Äänestä

onhan se mahdollista jonkun kaverin kautta.noissa jutuissa sekaantuu haluamatta ylimääräsiin juttuihin..

Äänestä
  • Suomessa on käytännössä tavallisen pulliaisen mahdoton saada laadukasta kokaiinia käsiin ilman välikäsiä tai edes hyvään hintaan. Halvimmillaan 70 euroa gramma, mikä on riistohinta. Kalleimmillaan 140 euroa mikä on aivan naurettava hinta siitä perunajauholla jatketusta paskasta.
    Älä mene ainakaan rahoja sijoittamaan tuohon kakkaan.

    Suomessa kaikki huumeet on niin maan alla ja piilossa, kaikesta on tehty niin suurta, jotta saadaan itsetuntoa kohotettua ja tuntemaan itsensä suureksi tekijäksi. Tämän vuoksi täytyy olla välikäsi ja välikädelle välikäsi joka hakee sinulle sitä kolaa jostain luukusta, joka ei edes ole luukku vaan joku kolaa satunnaisesti sniffaileva kaveri joka hakee kaverilta tai kaverin kautta kaverilta.

    Suomessa kokaiinin hinnat ovat Euroopan kalleimmat. En tiedä mistä johtuu, vaikka Venäjä on ihan vieressä.

    Äänestä

vaikka kaveri antas ilmatteeksi niin silloin se kaverikin on diileri lain edessä

hyymeet aina diileriltä

Äänestä

luuletteks te todellakin et joku tulee pistään teille nettiin puhelin numerot ym osotteet josta saatte huumeita.... ????? vittu järki käteen ... täältä et sitä ainakaan löydä!!!

Äänestä
  • mun kotinumero on 09 1126789
    soita koska vaan. parasta kolaa mitä vaa voi saada. älä hämmenny jos vastaan oudosti, hämään poliiseita, pyydä vaan sitä kolaa.

    Äänestä

  • ole viitannutkaan mihinkään tollaseen.Kyseltiin vaan onko diileri ainut vaihtoehto.

    Äänestä

  • kukaan ei kirjoitti:

    ole viitannutkaan mihinkään tollaseen.Kyseltiin vaan onko diileri ainut vaihtoehto.

    Maahantuojaan tai tee kulttuurimatka Kolumbiaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääliö... kirjoitti:

Onko mitenkään mahdollista hankkia kolaa, muuten kuin suoraan diilereiltä? Tai ainakin, niin, ettei tarvitsisi sekaantua mihinkään muuhun, kun siihen yhteen kauppareissuun?
En haluais mitään ylimääräsiä ongelmia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu