piti julkasta kuvat lordista.miksi jari sillanpää sai olla rauhassa vaikka kaikki tiesi että se on homo.olisitte antanut jätkien työn olla rauhassa.
miksi
1
88
Vastaukset
- Taistelukirves kohoaa
Siksi koska Lordi voitti euroviisut. Ja se että suomi voittaa euroviisut on liian kova pala purtavaksi niille joille suomalaisuus on kirosana.
On aika liiskata torakka. Laillisella kansalaisvaikuttamisella. Ottakaa yhteyttä seiskan toimittajiin ja seiskassa mainostaviin yrityksiin. Kertokaa mitä mieltä olette raukkamaisesta hyökkäyksestä suomen euroviisuvoittajia vastaan. Lopettakaa seuraavien lehtien tilaus, älkääkä ostako irtonumeroita:
* Tähtipaketti
* 7 päivää
* Katso!
* OHO!
* Koti ja keittiö
* Fitness
* Mix
* C.C.
* IN LOOK
* Automarket
* Venemarket
Näitä kaikkia kustantaa Aller julkaisut Oy.
Valistakaa ystäviänne, sukulaisianne ja tuttavianne lopettamaan tilauksensa jos tiedätte heidän näitä lehtiä tilaavan.
Olemme sivistyneitä ihmisiä, ja taistelemme niillä asein jotka laki meille sallii. Iskekäämme jykevä boikottimme ja lailliset vastatoimemme Allerin lompakkoon. Vain siellä kipu menee perille asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26316822Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235414- 1152560
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152036Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361755Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111986- 59948
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto30861Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43856