Lordi ym.

näyttäkää vaan kasvonne, työasu on aina työasu....nuohoojallakin.
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samaa mieltä.

Äänestä

Mikä tuossa nyt jos tietää mimmonen mies siellä takana on.. ? Höh.. ei vaikuta siihen että huvittuneena odotan mimmoset juhlat seuraavat euroviisut on.. ei maha taso olla kovin korkea. Kakkos sija olis ollut suomelle armeliaampi ;)

Äänestä
  • sentään pitäis kunnioittaa toisen omaa tahtoa.Nimen omaan pyysivät että kuvia ei jukaista.Halusivat elää normaalia elämää."haluan ulkoiluttaa koiraani ilman julkisuutta"Näin oli pyyntö.Tässä om Suomenkansan kiitos ensimmäisestä euroviisuvoitosta.Hävetkää..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei piilossa kirjoitti:

näyttäkää vaan kasvonne, työasu on aina työasu....nuohoojallakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu