Taas hävettää...

Lordi teki Suomelle palveluksen, jota olimme odottaneet 40 vuotta. Nyt, kun arvoisa voittaja taustajoukkoineen toivoo voivansa "kusettaa koiraansa rauhasssa"ilman maskia ja ilman mediahässäkkää, emme voi antaa hänen pientä toivettaan pitää, vaan alamme paljastella hänen identiteettiään juorulehtien kannessa ja sivuilla. Tämä adressi, jossa äsken tarkastaessani oli yli 71 000 nimeä on todella hyvä asia. Toivon, ettei tämä ainakaan enää tästä pahene, tyyliin: Viikosta toiseen saamme lukea, kuinka Tomi Putaansuun kävi grillillä tai ostoksilla tai vaikka paskalla aseman vessassa!!!

4

457

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lordin kannattaja

      Seiska sais kyllä hävetä ja olan takaa!!!

    • Jaakko Jamma-Jamma

      Jos tällä boikotilla ei muuta saavuteta, niin ainakin Putaansuun yksityisyys. Koira sai näpeilleen, eikä toista samaa virhettä. Jos Aller joutuu tapauksen takia taloudellisiin vaikeuksiin, niin minä nostan lipun salkoon.

    • niin...

      Siksi varmasti Lordi vetosi mediaan kun on huomannut mitä roskajuttuja paskat juorulehdet kirjoittavat (seiska paras).

      Keksivät juttuja jostain mitättömistäkin asioista ja pistelevät sekaan omia, että juoru olisi mahdollisimman myyvä.

      • ei enään koskaan

        peruin tilauksen vain kuvan takia


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7523
    2. 99
      5402
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      4997
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      136
      4374
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3130
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      46
      2762
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2749
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2357
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2314
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1900
    Aihe