saatananpalvontaa

Joukko saatananpalvojia voitti euroviisut ja saa kaikki puolelleen. Kysymys on ainoastaan laulukilpailusta, ei mistään muusta. Kaiken huipuksi suunnitellaan vielä juhlarahaa, voi hellanlettas sentään. Mielenkiintoista havaita, että kuinka paljon näitä s-palvojia todellisuudessa meilläkin on. Vielä oikein pillittävät kuvien julkaisemista.
5180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No perkelehää aina vetää markkinavoimia, mutta
kauheuden huippu tää juhlaraha, voitto perkeleelle, ja ehotus tuli sieltä kuumasta
punasesta puolueesta, ja vanahanen säesti

Äänestä

vai että saatananpalvontaa... :) ei se pirukaan niin tyhmä olisi että laittaisi sanansa saattajat tuon näköisinä maailmaan... Kyllä se oikea saatananpalvoja liikkuu karitsan vaatteissa!

Lordi on tehny vuosia töitä imagonsa eteen ja sitten tulee ahneet paskiaiset ja tekevät todellista taloudellista hallaa. Ei voi ymmärtää

Äänestä

ei pitäis kirjoittaa mitään jos ei mitään tiedä .... siis Lordi saatanan palvontaa !!! voi voi ... et siis tiedä saatanan palvonnasta mitään !!!!

Lordi on pelkkää hupailua !!!
ja siitä on saatanat aika pitkällä ...
herää kysymys oletko jumalan palvoja ???
mielestäni ihan yhtä kaukaa haettua sekopää hommaa molemmat jumalan tai saatanan palvonta !!!

Äänestä
  • lue iltiksestä lordin toiminta kiss-järjestössä
    suomesta käsin, selviää englannin kielen taito:

    ja kiss: ritarit- ja lapset saatanan puolesta

    Äänestä

TOTTA ON,ETTÄ SUSIKIN KULKEE LAMMASTEN VAATTEISSA. NIIN KULKEE PIRUKIN JA USEIN se on kaikkein pahin saatana. TAIDAT OLLA JUURI SELLAINENN LAMMAS.onko sulla turkki ja HÄNTÄ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mestari kirjoitti:

Joukko saatananpalvojia voitti euroviisut ja saa kaikki puolelleen. Kysymys on ainoastaan laulukilpailusta, ei mistään muusta. Kaiken huipuksi suunnitellaan vielä juhlarahaa, voi hellanlettas sentään. Mielenkiintoista havaita, että kuinka paljon näitä s-palvojia todellisuudessa meilläkin on. Vielä oikein pillittävät kuvien julkaisemista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu