Haluan varoittaa kaikkia 7-lehden etusivun "uusijoita" täysin ystävällisesti ja ilman mitään vittuilumeinikiä. Seiska saattaa nostaa kanteen kunnialoukkauksesta tuollaisista ja se ei ole hyvä juttu. En tässä siis väitä, että heidän tekonsa on kunniallinen vaan sitä, että lain puitteissa jokaisella on kunnia. Boikotti on paras ase.
RAJOITTAKAA HIEMAN
4
407
Vastaukset
- osittain..
Kysykää kumman valitsevat, Suomen kansan tahdon vai seiskalehden maksamat rahat. HUOM. Älkää vittuilko, HE eivät ole syyllisiä. Pyytäkää vain perumaan sopimukset seiskan kanssa tai BOIKOTTI LAAJENEE koskemaan heitä.
Olen kysynyt yrityksiltä haluavatko
he samaistua Seiskan selkäänpuukottaja-jengiin
http://www.hedoy.fi/palaute
http://www.halens.fi/ContactForm.aspx?mid=773
http://palsta.saunalahti.fi/
http://www.masku.com/palaute.html
http://www.buumi.net/palautejatuki/palautelomake/
http://www.olvi.fi/positiivinen/kuluttajapalvelu/index. html
http://www.rax.fi/index2.htm
http://www.dnafinland.fi/palaute/
http://www.cederroth.fi/yhteystiedot/palaute/index.html
http://www.dressmann.com/ - häh...
Seiska nostaa syytteen suomen kansaa kohtaan?? mieti itse, ja olis seiskan ehkä kuitenki pitäny pitää hieman pitempi palaveri...
- Nahkafagotti
ja kun et kerran ilmeisesti edes ole ajan hermoilla, etkä tiedä mistä puhun/ et halua ymmärtää, niin en viitsi edes yrittää selvittää asiaa sinulle, sorry vaan.
- hähwre
Nahkafagotti kirjoitti:
ja kun et kerran ilmeisesti edes ole ajan hermoilla, etkä tiedä mistä puhun/ et halua ymmärtää, niin en viitsi edes yrittää selvittää asiaa sinulle, sorry vaan.
mewne imemään sitä seiskaasi perkele
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15511788
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485423Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p434437Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323632Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392728Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071646Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3611601Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?971499Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361441