Adressi Lordin yksityisyyden puolesta!

mattiko

Tämän adressin allekirjoittajat haluavat, ettei mikään roskalehti julkaise mitään "skandaaleja" Lordin jäsenistä ENÄÄ IKINÄ, ilman heidän omaa lupaansa. Jos saadaan yli 1000 nimeä, lähetän tämän Adressin kaikille Suomen suurille roskalehdille. Nimet näkyville vasta 100 nimen jälkeen, yksityisyyden suojaksi. Ei siis mitään Awa örvelsi kännissä juttuja! Kaikki mukaan.

http://www.adressit.com/mattiko

2

312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ,..,,.,.,.,.

      Hirveä haloo tästäkin jutusta, kun on Lordin naama jälleen kerran julkaistu lehdessä.
      On se julkaistu aiemminkin.

      Tämmöinen adressien tekeminen vaan kiihdyttää tapahtumaketjua, eikä Lordi varmaankaan itse sitä halua.
      Parempi olisi unohtaa koko asia, niin silloin vasta saa rokkarit yksityisyyttä.

      Lisäksi yksi adressi riittää varmasti.

    • hedy

      Mun mielestä se on väärin että roskalehdet ilmoittelee toisen hekilöllisyyttä ilman toisen lupaa.mä oon kotona itkeny lordin hyvästä voitosta ja nyt oon itkeny näide lehtien takii kun ne teki niin p*skamoisen tempun!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      98
      4822
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      114
      3952
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      211
      3850
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      119
      2257
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      78
      1980
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1366
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1324
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      168
      1296
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      546
      1178
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1135
    Aihe