YLIVIESKA

haapaveden kaupunginjohtaja Luukkosen avuksi ja asiantuntijaksi pelastamaan ylivieskan kaupunkia konkurssilta.Naapurissa fiksuja poliitikkoja. Taitaa v...uttaa haapaveden kitisijöitä?
3479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä asia, jos on faktaa. Yhteistyö yli rajojen on kunnioitettava asia.

Äänestä
  • ja pitäisi saada ensin kuntoon.

    Äänestä

Ohoh! Jos tuo tosiaan on totta, niin aika hurjaa. Saisi haapavetiset katsoa itseään peilistä. Niinhän se tietysti menee, että ei kukaan ole profeetta omalla maallaan. Haapavesi on varmasti parempi paikka kuin paikalliset itse hoksaavatkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kutsunut kirjoitti:

haapaveden kaupunginjohtaja Luukkosen avuksi ja asiantuntijaksi pelastamaan ylivieskan kaupunkia konkurssilta.Naapurissa fiksuja poliitikkoja. Taitaa v...uttaa haapaveden kitisijöitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu