On valtava ihme millaisen mellakan yhdet kuvat saavat, kautta aikojen on julkaistu vaikka mitä paparatsi kuvia, eivätkä julkisuuden henkilöt ole niitä halunneet julkaistavan. Nyt kun muutama hassu kuva julkaistaan seiskassa, ja jotka on jo aikaisemmin julkaistu muualla. Alan vähitellen uskoa niitä antikristuksesta puhuvia uskontohömppiä...!! Minkä ikäiset lapset täällä inisevät seiskan tienestistä. HEKIN TEKEVÄT VAIN TYÖTÄÄN!!!!
ON SE NYT KUMMA MIKÄ MEKKALA!!
Apina
5279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Turha puhua mekkaloinnista, kun itsesikin piti tulla tänne oma mielipiteesi sanomaan. Pidä ensi kerran hiljaisena.
et taida tietää mistä puhutaan.. Siitä että sen bändin idea on että he ovat hirviöitä, siksi se on nostanut niin kovan metelin, koska he pilaavat sen "liikeidean".. olen 23 v. ja pidän tätä kuitenkin vi**uiluna lordia kohtaan!
Mutta esim tuo edellinen kommentti PELLE, osoittaa hyvin minkälaista turhanpäiväistä kommenttiä asiasta on paljon. Mielestäni hiukan liikaa. Sinulla asiaan suhtautuminen vaikuttaa jo paljon viisaammalta. Mutta eikö ole totta, että eikö vanhat julkaistut kuvat ole oikein, ja itse bändiläiset sanoivat jo aikaisemmin, että kuvat ovat 10 vuotta vanhoja ja että ulkonäkö on muuttunut huomattavasti. MUTTA PITÄÄ MUISTAA ETTÄ LORDILLE KIIToS EUROVIISU VOITOSTA, JA OTTAKAA MALTILLA SIELLÄ KOTISUOMESSA. Eli tuolta pohjalta olisi jo hyvä vähän rauhoittaa keskustelua :D
että mikähän mahtaa olla keski-ikä täällä kirjoittajilla, kun tuntuu tulevan niin ala-arvoista skeidaa tuutin täydeltä. Tottakai vihainen saa olla jos tuntuu että on kohdeltu väärin, mutta kirjoitukset voivat silti olla fiksuja.
Ja tuo että jokainen aloittaa uuden ketjun on todella typerää. Enpä ole aikoihin kohdannut tälläistä tyyliä. Toivottavasti ei jatku kovin kauan,sillä tälläinen ei ole keskustelupalstan tarkoitus. Moni ihan hyväkin ketju vaipuu alas liian nopeasti eikä ehdi syntyä kunnon keskustelua.
Luulenpa silti että monikaan ei tänne kirjoita sillä mielellä että haluaisi syntyvän keskustelua vaan ihan provoilumielessä tänne heittävät skeidaa.
Keskustelu ja kommentointi voi olla viisasta ja asiassa on monenlaisia näkökulmia, mutta onko tämä keskustelu palsta, joka on lordille omistettu on nyt vähitellen muuttunut seiskan palstaksi, tämä tässä onkin hyvin koomista :D