Kiitos ja näkemiin

mulle riitti

Hajotkaa mielipiteisiinne ja opetelkaa seuraavan kerran keskustelupalstan säännöt. Siis tämä on KESKUSTELUpalsta eikä mikään kilpahuutelupalsta, jossa ketjuja aloitetaan joka kerta uusi vaikka asia olisi aivan sama mikä on alapuolella.
Hyviinkiin ketjuihin ei ehdi kuin korkeintaan 4-5 kommenttia kun se jo painuu niin alas ettei siinä synny enää keskustelua.
Toivottavasti kun tulen tänne seuraavan kerran, olette päästäneet jo isommat höyryt päästänne ja täällä voi taas KESKUSTELLA asiasta.
Hyvää päivänjatkoa kaikille ja toivottavasti pian tekin heräätte huomaamaan millaisen palstan saitte aikaiseksi.

3

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kulliver77

      olen samaa mieltä

    • voikukkaseppele

      inhottaa ja puistattaa koko loordi juttu.jos ei uskalla olla oma itsensä ilman naamiota niin olkoon kiltisti kotona äidin hoivissa.

      • pillerikoo

        no sä et vaan tajuu koko ideaa joten en jaksa kommentoida edes tohon asiaan mitään


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      262
      16772
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5403
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2555
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2026
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1753
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      983
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      947
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      857
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      853
    Aihe