LOORDIT ESIIN!

Lordit olis kyllä kiva nähdä ilman naamoitakin.
Varsinkin se yksi naisjäsen.
Ja kaikenlisäksi pienille lapsille jää bändistä
hieman pelottava kuva naamioissa.
Bändi tekee ihan hyvää musaa, mutta liian julman näköisillä esiintymisasuilla!
3254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, niin olis kiva nähdä mutta jokaiSElla ihmisellä omn oma imago, tuskin tahdot että mekään nähtäs ESim sua alasti jossain, koska SE on sun oma juttus ja imagos!

Äänestä

Lordin jäsenet ovat kyllä sata kertaa kiinnostavempia hirviöinä, kuin tavallisina koiraa ulkoiluttavina ihmisinä.Seiska teki julmasti kun julkaisi kuvan,tosin Lordin ulkonäön osasi jo ennalta kuvitella..
Seiska on tosi ärsyttävä lehti,täynnä soopaa, suurin osa ei pidä todellakaan paikkaansa! Ihmiset vaan sinisilmäisinä lukee ja uskoo kaiken.Viisastukaa hyvät ihmiset ja peruuttakaa lehden tilaus viimeistään nyt!!!!

Äänestä
  • Juu-u.Lapset nyt viimisinä pelkää Lordia. Taitaa tuota...aikuisilla nyt olla ongelmaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lordi fani! kirjoitti:

Lordit olis kyllä kiva nähdä ilman naamoitakin.
Varsinkin se yksi naisjäsen.
Ja kaikenlisäksi pienille lapsille jää bändistä
hieman pelottava kuva naamioissa.
Bändi tekee ihan hyvää musaa, mutta liian julman näköisillä esiintymisasuilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu