Moi kaikki! Mitäs mieltä ootten siitä kun seiska paljasti tommi putaansuun oikeat kasvot vastoin rokkarin tahtoa? musta siis toooosiiii törkeeetä !!!! siis vois ne reportterit ajatella vähän mitä kirjottaa! Mikä on sun mielipide?
mitäs mieltä?
tyyppi
4141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Oli oikein mukava nähdä herra loordi. Hyvä kun paljastu. Kenenkää tahto ei ole pyhä
hei! täällä nim. tyyppi. Toi nimi vaan ei näy koska mä en oo oikeesti rekisteröityny. Niin.. Mutta eihän se lordin oikeiden kasvojen näkeminen voi olla hirveän hauskaa ainakaan minun mielestäni koska jos jonkun tahto on pyhä niin sitten lordin. Nimittäin euroviisujen voittajalle täytyisi esittää hieman kunnioitusta. Tämä on minun mielipiteeni. Minusta tää juttu oli seiskalta tosi väärin. Ja kuka ees tietää.. Ei se kuva välttämättä ollu "herra lordista" . Meinaan ei olis eka kerta kun seiska kirjottaa jotain p:tä otsikkoihinsa, mutta mä kyl uskon et se oli se ,ja se se oli tooooosi törkeetä!
viedä seiskan vastuuhenkilöt saunan taakse halolla raiskattavaks ja sitten lopettaa saastuttamasta lehtihyllyjä, siks toisekseen, kuka takaa että se kuva on oikeesti Lordista, meinaan ei olis ensimmäinen kerta kun seiska myy paskaa suklaana.
vaan sullekkin.