HYVÄ SEISKA !!!!!

SEISKA ON AINOA HYVÄ LEHTI !!!!!!!!!!!!!!!!! ÄLKÄÄ OSTAKO ENÄÄN MUUTA LEHTEÄ KUN SEISKAAAAAAA SEISKALLE TÄYDET 10 MUN MIELESTÄ NAAMAT JULKISUUTEEN JOS EI KESTÄ OIKEILLA NAAMOILLA TULLA JULKISUUTEEN NIIN EI TARVITSE TULLA SIT OLLENKAAN !!!!!!!!!!!!!!!!! PISTE.
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se joka sanoo ENÄÄN, sitä lyödään NENÄÄN!

Äänestä

Mutta oletko tosissasi, että toisten kuvat laitetaan lehteen vasten heidän tahtoaan?! Ei kai niitä saa laittaa ilman lordin OMAA lupaa lehteen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HYVÄ SEISKA !!!!!!!! kirjoitti:

SEISKA ON AINOA HYVÄ LEHTI !!!!!!!!!!!!!!!!! ÄLKÄÄ OSTAKO ENÄÄN MUUTA LEHTEÄ KUN SEISKAAAAAAA SEISKALLE TÄYDET 10 MUN MIELESTÄ NAAMAT JULKISUUTEEN JOS EI KESTÄ OIKEILLA NAAMOILLA TULLA JULKISUUTEEN NIIN EI TARVITSE TULLA SIT OLLENKAAN !!!!!!!!!!!!!!!!! PISTE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu