vähän yksityisyyttä!

niinaweikkis

Siis vähän yksityisyyttä! Lordi tuo Suomelle ja suomalaisille kunniaa, ja ainut mitä he pyytää on, että media EI pilaa niitten elämäntyötä ja riisu heiltä maskeja, ja miten vastataan! Laittamalla kuva kanteen! Raivostuttavaa!

4

272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minä

      Ei seiska kunnioita lordia kansallissankariamme ,eikä tietenkään suomalaisiakaan koska me suomalaiset kunnioitetaan sankariamme viimeiseen hengenvetoon.

    • migeboy

      Olen samaa mieltä kanssasi, että oli todella tyhmä temppu laittaa Lordin kuva lehteen ilman niitä hirviökuteita, koska jos vähääkään on sitä juttua seurannut niin varmana on huomannut että Lordi on selvästi toivonut ettei kuvia julkasta ilman niitä hirviökuteita! Ajatteleeko ne lehdet enemmän rahaa vai toisten ihmisten toivomuksia? Tämä kertoo kyllä siitä, että ainakin Seiska yrittää ajatella vain rahaa.

      • Vielä vielä

        onko se lordi joku pyhimys, ettei muka saa näyttää kuvaa, kyllä sitä on poliitikoista tehty tikuista asiaa ja riepoitettu mielin määrin, on sitten soitettu kännyllä tai lähetetty tekstareita, niin heti on lehdistö kimpussa, niin miksette silloin olleet heittämässä sitä kiveä kohti näitä lehtiä, kysyn vaan.


      • niinaweikkis

        Niinpä, mitäs ne muuta ku rahaa aattelis! Mut ainaki toi juttu sai tosi pahasti raivostumaan, mahtaa Mr. Lordiiki ärsyttää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      113
      4782
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3483
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2410
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1538
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      36
      1473
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      39
      1299
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1192
    8. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      22
      1154
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1078
    10. 165
      1069
    Aihe