kaksonen M leijona N

orshoppi

Mitä mieltä olette,rakkaus leimahti kummalakin ensi treffeillä.

3

832

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ina-k

      Oman kokemukseni mukaan kaksoset ja leijonat sopivat hyvin yhteen. :) Ja taitaa olla aika tyypillistä tuo 'rakkautta ensitreffeillä' kyseisten merkkejen kyseessä ollessa, kun kummallakaan ei ole taipumusta viivyttelyyn.

    • Juu

      Minulla on kaksonen miehenä ja ite olen leijona,olemme tavanu toisemme 3,5kk sitten.olemme välillä tuli ja leimaus,mut rakastemme toisiamme intohimoisesti! :) Olemme kokeneet tämän suhteen aikana,jo kaikenlaista aivan kun oltas oltu vuosia jo yhdessä.Asutaan jo yhteisessä kodissakin.Erittäin paljon Onnea teillekin! Olet löytänyt hyvän kumppanin! :)

    • ...mutta

      kuluttavaa. Kohta huomaat, että kaksonen ei puhu eikä pukahda. Ei tee mitään mitä itse haluaisit, ei lähde mihinkään. Antaa kyllä sinulle vapauden.
      Takuulla haukkuu sut jälkikäteen, ettet koskaan ollut mitään. Etkä tehnyt mitään , etkä tienannut mitään, etkä hoitanut mitään asioita. Ei pyydä anteeksi, eikä välitä susta tippaakaan löydettyään jonkun horon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2216
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      351
      1485
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      97
      1473
    4. 209
      1428
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1121
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      988
    7. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      960
    8. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      959
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      29
      891
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      859
    Aihe