"Seiskan päätoimittaja Eeva-Helena Jokitaipale myöntää, että lehden menestys voi kuvata jonkinlaista yhteiskunnan pinnallistumista: ”Ei Seiska ole kuitenkaan mikään irrallinen ilmiö. Ihmisten tarpeet ovat muuttuneet, koko yhteiskunta on muuttunut.”
NYT OLISI HYVÄ NÄYTTÄÄ KUINKA IHMISTEN TARPEET OVAT MUUTTUNEET,EMME ENÄÄ TILAA SEISKAA!!
TERVEISIÄ SEISKALLE!
ÄLÄ OSTA!
3
445
Vastaukset
- ioopipo
Näin on. Emme kaipaa moista moskaa luettavaksenne. Herätkää kaikki seiskan tilaajat!! Itse en ole tuollaisia roskalehtia tilannut saati lukenut ikinä.
- niinn
ihmiset eivät osaisi kaivata seiskaa, jos sitä ei olisi. rahaa se lehti vain haluaa.
lopetin seiskan tilaamisen tänään, enkä sitä lehteä enää tilaa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392477
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381343- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40949Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.123832- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi25623Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58596Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d6820529