Nyt kova painostus myös siihen suuntaan, boikotoikaa JVC:n tuotteita. lähtee banneri hätäseen kun myynti alkaa hiipumaan.
JVC boikottiin siihen asti kun mainos lähtee pois seiskan sivuilta.
JVC mainostaa seiskan sivuilla
5
298
Vastaukset
- ...
Jatkakaa tällä laillisella ainoalla toimivalla tiellä:
Ikävä kyllä se on raha kun määrää.. Jos jollakin on Seikaa vastaan jotain, iskekää sinne minne sattuu::
Kysykää kumman valitsevat, Suomen kansan tahdon vai seiskalehden maksamat rahat. HUOM. Älkää vittuilko, HE eivät ole syyllisiä. Pyytäkää vain perumaan sopimukset seiskan kanssa tai BOIKOTTI LAAJENEE koskemaan heitä.
Olen kysynyt yrityksiltä haluavatko
he samaistua Seiskan selkäänpuukottaja-jengiin
http://www.hedoy.fi/palaute
http://www.halens.fi/ContactForm.aspx?mid=773
http://palsta.saunalahti.fi/
http://www.masku.com/palaute.html
http://www.buumi.net/palautejatuki/palautelomake/
http://www.olvi.fi/positiivinen/kuluttajapalvelu/index. html
http://www.rax.fi/index2.htm
http://www.dnafinland.fi/palaute/
http://www.cederroth.fi/yhteystiedot/palaute/index.html
http://www.dressmann.com/- Ruki veer Seiska!
JVC jää ilman minun eurojani niin kauan kuin mainostavat ensimmäisen euroviisuvoittajamme elämäntyötä pilaavassa lehdessä.
- jvc alas WC!
Ruki veer Seiska! kirjoitti:
JVC jää ilman minun eurojani niin kauan kuin mainostavat ensimmäisen euroviisuvoittajamme elämäntyötä pilaavassa lehdessä.
En ole koskaan ollut näin iloinen että jätin jvc:n mp3 soittimen ostamatta ja ostin blaupunktin. Pitäisi nimittäin heittää sillä juuri nytten vesilintua jos olisin sen romun ostanut.
- Nimetön
käykää osoitteessa http://www.hedoy.fi/palaute
antamassa palautetta. (hedoy markkinoi suomessa jvc-merkkisiä laitteita) - huihirveä
Joo minä hajotin televisioni kun sattui olemaan JVC... Onko jo joku keräämässä adressia JVC:tä vastaan ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26316894Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235434- 1152573
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152051Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361758Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111992- 59952
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto31872Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?44869