OLETTE TYPERIÄ!!!!!!!!

HALOO IHMISET!!! eikö teillä ole muuta tekemistä kuin jauhaa tätä samaa paskaa täällä vuorokauden ympäri? hankkikaa elämä itsellenne. kaikki mielipiteet on tuotu jo julki.
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

typerä, kun vapaaehtoisesti tällä palstalla käyt??? Mene sellaiselle palstalle jonka koet vähemman ärsytttävänä. Vai koetko kaiken ärsyttävän SINUA??

Äänestä

hah hah!!!! paraski puhumaan,ite hillut tääl samal taval ku muutki!!!!!!!!!! xP

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jurrrikka kirjoitti:

HALOO IHMISET!!! eikö teillä ole muuta tekemistä kuin jauhaa tätä samaa paskaa täällä vuorokauden ympäri? hankkikaa elämä itsellenne. kaikki mielipiteet on tuotu jo julki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu