katso pyytää anteeksi

ips

26.5.2006

Katso-lehti pyytää anteeksi Lordi-yhtyeeltä ja heidän faneiltaan aiheuttamaansa mielipahaa.

Katso lupaa, että jatkossa emme julkaise yksityiskuvia yhdestäkään yhtyeen jäsenestä ilman maskia.

Katso onnittelee lämpimästi Lordi-yhtyettä historiallisesta euroviisuvoitosta
ja toivottaa bändille ja faneille ikimuistoista sekä riehakasta kansanjuhlaa tänään perjantaina Kauppatorilla.

Ystävällisin terveisin
Heli Kettunen
Vastaava päätoimittaja 24.5. alkaen

on vissii katson porukka hiukka enemmän hereillä ku seiskan...
löytyy katson sivuilta kohupalstalta..

4

230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • alhaalla

      Ja tänään 26.5. julkaisee LORDI-kuvia etusivulla ja Paasosen Heikin suihinottokuvan etusivulla.

      Just hieno lehti... TILAAKO/OSTAAKO JOKU TUOTA PASKAA??

    • hups

      Mitähän tapahtui edelliselle vastaavalle Katson päätoimittajalle, kun tämä Kettunen on aloittanut 24.5. eli juuri silloin kun tämä kohu alkoi?

    • PASKANHEITTÄJÄT

      Emme tarvitse anteeksipyyntöänne, olisitte miettineet silloin kuin teitte päätöksen julkaista juttunne!!!

    • kun on

      kuset housuissa. Katso on saman Aller-konsernin lehti kuin Seiskakin. Nyt on lehtipomoilla kuset housuissa, ja ovat käskyttäneet lehtiään toimimaan noin. Vahinko vain on tapahtunut.

      Laajentakaamme boikotti koskemaan myös niitä yrityksiä, jotka tästä eteen päin mainostavat Aller-konsernin lehdissä!

      Mainostulojen lasku on suurempi rangaistus yritykselle, kuin muutaman tilauksen peruminen tai irtonumeromyynnin pienoinen lasku.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      29
      2854
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2651
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      28
      2365
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      49
      1904
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1493
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1463
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1183
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      102
      1173
    9. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      71
      1015
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      958
    Aihe