Mr Lordin kuvan paljastuksen kautta ihmiset yhtäkkiä tajusivat että "Seiska on paska lehti!".
Haloo, älykkäät ihmiset ovat sen tienneet jo vuosia!!
Nyt täällä hillutaan jollain tilausten perumisella - ettekö nyt tajua että tunnustaudutte sillä niiksi ääliöiksi jotka ylipäänsä ovat meneet moista paskaa tilaamaan???!!!
Haloo, älykkäät ihmiset ovat sen tienneet jo vuosia!!
Nyt täällä hillutaan jollain tilausten perumisella - ettekö nyt tajua että tunnustaudutte sillä niiksi ääliöiksi jotka ylipäänsä ovat meneet moista paskaa tilaamaan???!!!
Vastaukset 2
Vanhimmat
joskus?
...monikohan on allekirjoittanut tämän addressin:
Varmaan olet huomannut, että Tarja Tallqvist jätti ministeri Hyssälälle vetoomuksen vanhusten hoidon parantamiseksi. Hyssälä oli televisiossa
haastateltavana ja oli sitä mieltä, ettei lakimuutoksiin ollut erityistä syytä, ja että vanhusten hoitoasiat ovat kelvollisella kannalla. Vetoomuksessa oli yli 100 000 nimeä, eikä se silti vaikuttanut.
Tallqvist on sisukas eikä aio lopettaa tähän. Hän haluaa kerätä nyt
miljoona nimeä. Sinäkin voit olla mukana tukemassa asiaa.
Voit liittyä vetoomukseen menemällä sivuille: HYPERLINK "http://www.tarjatallqvist.com"www.tarjatallqvist.com.
Suoraan vetoomukseen: HYPERLINK "http://www.tarjatallqvist.com/vetoomus/"
http://www.tarjatallqvist.com/vetoomus/ Siellä voit
kirjoittaa nimesi listaan.
Sinustakin tulee joskus vanhus. Haluatko vaikuttaa siihen, miten sinua hoidetaan?
Tule mukaan, levitä viestiä! Katsotaan, vaikuttaako miljoonan ihmisen
kanta.