Petetyt Suomalaiset

Seiskakanava

Aika paha maku jäi Suomen euroviisuista Seiskan julkaisemien kuvien takia!Suoraan sanottuna ottaa todella vihaksi Seiskan tekemä kuvien julkaisu!
Ei voi olla enää tyhmempää roskalehteä joka tälläiseen lähtee ja ei voi kunnioittaa Lordin toivomaa yksityisyyttä että ei kuvia julkastaisi ilman maskeja missään lehdessä!

Miksi Seiska meni tälläistä tekemään?
Eikö Seiskan toimituksella ole mitään korvien välissä?
Suomi sai mitä tilasi,mutta Seiska otti ja vei sen meiltä julkaisemalla kuvat.
Kuka on vastuussa Seiskan sisällä julkaisuista kuvista?
Mitä enää hyödyttää Seiskalla pyydellä anteeksi kun on sen jo tehnyt ja asiaa ei tekemättömäksi saa!

Tänään otan Lordin juhlissa perskännit ja toivottavasti ei Seiskan toimittajia tipahda eteeni tai tulee muuten iso HIKKA!!

4

259

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rystyset rautaa

      Moi, anna mun puolesta sille toimittajan sällille Iso Hali, noin niinku niska perse otteella pyyhit kaiken kuran lattialta sillä sällillä.

    • jepsjee

      Nyt olet asian ytimessä!

    • toitte katkeruuden

      Minäkin vanhana ukkona kerrankin tunsin ylpeyttä Suomesta ja suomalaisista,etenkin nuorista jotka ennakkoluulottomasti äänestivät Lordin esikarsinnasta viisuihin. Lauantaina itkin ilon kyyneleitä.

      papparainen77v

    • PUSIPUSI

      Multakin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      110
      7582
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      106
      5286
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      116
      3526
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      29
      3517
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2564
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1886
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      356
      1530
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1521
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1366
    10. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      62
      1364
    Aihe