Tuhannet ihmiset jotka on nähny humanoidei, että ne on hallusinaatioita?
Onko todistettu ttä ne niiden aiheuttamat jäljet ihmisten ruumiissa ovat jotain muuta?
Onko todistettu ttä ne implantit ovat jotain että joku vaa lens tuulenmukana niien nenäreikää tai ihminen laitto sen sinne.
Onko todistettu että ufot ovat luonnon ilmiöitä?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ! ! !
Onko todistettu ttä ne niiden aiheuttamat jäljet ihmisten ruumiissa ovat jotain muuta?
Onko todistettu ttä ne implantit ovat jotain että joku vaa lens tuulenmukana niien nenäreikää tai ihminen laitto sen sinne.
Onko todistettu että ufot ovat luonnon ilmiöitä?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ! ! !
Vastaukset 6
Vanhimmat
Senpä tähden tämä kaikki häslinki ilmiön ympärillä on olemassa.
"Tuhannet ihmiset jotka on nähny humanoidei, että ne on hallusinaatioita?"
> Humanoideista ei ole vedenpitäviä todisteita. Pelkkää haastattelulausuntoa humanoidikontaktista ei voi pitää todisteena. Toisaalta hallusinaatiot ja unihalvaus voivat selittää subjektiivisia avaruudellisia kokemuksia.
"Onko todistettu että ne niiden aiheuttamat jäljet ihmisten ruumiissa ovat jotain muuta?"
> Vrt. edellinen vastaus. Ei todisteita humanoideista, ei todisteita niiden jättämistä jäljistä.
"Onko todistettu ttä ne implantit ovat jotain että joku vaa lens tuulenmukana niien nenäreikää tai ihminen laitto sen sinne."
> Vrt. edelliset vastaukset. Ainoastakaan implantista ei ole tieteellistä tutkimustulosta. Siksi emme voi lukea uskottavia raportteja niistä.
"Onko todistettu että ufot ovat luonnon ilmiöitä?"
> Osa ufohavainnoista voidaan todistaa luonnonilmiöiksi, huijauksiksi, lentokoneiksi, linnuiksi yms. Mutta on olemassa lukuisia merkittäviä havaintoja, joille ei ole osattu tutkimuksista huolimatta antaa luonnollista selitystä. Keskittykäämme näihin tapauksiin ennakkoluulottomasti, ahkerasti ja kriittisesti.
Osittain kyllä. Suurin osa ufohavainnoista on todistettu olevan virhehavaintoja luonnonilmiöistä. Osa implanteista on luonnollista alkuperää, esim. luunpalasia. On myös todistettu, että joissakin tapauksissa kontaktihenkilöillä on vilkas mielikuvitus.
No oon kylläitä mieltä,että ne ketkä kuvittelee on eri kun ne jotka näkee luonnollisen maan ulkopiolisen.
Osittain kyllä! siis todellakin suuri osa on totta, ja osa Disinformaatiota ja myös osa voi kekkasta rahastuksen takia nimittäin. Mutta kyllä ainakin paljon on totta väkisinkin jo sen takia, että ihmisiä on kuin muurahaisia maan pinnalla ototta puhuvat,on rahastajat,on myös joidenkin päissä kuviteltuja,mutta kuvittelijoiden ero on kuulemma jotenkin selkeä niihin verrattuna jotka oikeasti tapailevat selkeän oikeita humanoideja.
tulee ole totta.:)
Jos varsinkin töllössä joku setä sanoo että valoilmiö osoittautuikin luonnon ilmiöksi niin on aivan 100 pros mahdollista että onDisinformaation tulosta!