Onkos tämä ujojen miitti ajatus nyt kokonaan haudattu? Olisi mielenkiintoista tavata muitakin joita vaivaa samanlaiset asiat kuin minua. Löytyisi vaikka uusia mielenkiintoisia tuttavuuksia:) Tarpeeks vaan porukkaa kasaan niin uskoisin että tulee oikein hauskaa..
Miitti ujoille
minä
5574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
yksinäisiä? Minne mentäisiin? :)
Vois näin kesällä onnistua hyvinkin. Pääkaupunkiseudulta ja 84:nen.
se on melkein kokonaan haudattu, mulla on ainakin sellainen kutina, että suht moni jättäisi tulematta. Itekkin olen aika kahden vaiheilla tuosta miitti -ajatuksesta.
Nyt on miitit sovittu Turkuun 16.6. (tällä palstalla keskustelu) ja Tampereelle muistaakseni 11.6. (keskustelu Yksinäisyys-palstalla), saa tulla myös pääkaupunkiseudulta.
Yksinäisyys-palstan Tampere-miitti on 1.7. klo 15 alkaen. Lisää tietoa: http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=97&conference=1500000000000143&posting=22000000016898274