LIITTYKÄÄ PURE CLAANIIN!

www.freewebs.com/runelog menkää ja liittykää.... :P älkää haukkuko plz
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan oikeasti, älkää tehkö lisää klaaneja, vaan liittykää niihin, mitä on jo valmiiksi!

Äänestä
  • mitä se sua haittaa kuka tekee uusia claaneja ja kuka ei! niistä claaneista voi tulla vaikka maailman parhaimpia claaneja ajan myötä -.-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tonttu ranke kirjoitti:

www.freewebs.com/runelog menkää ja liittykää.... :P älkää haukkuko plz

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu