no vaikka loordi kuinka pyysi ettei heidän naamojaan näytetä ilman naamareita, niin no, seiskasta kun puhutaan niin en yhtään ihmettele että näin kävi, ja minä vaikka en loordia pahemmin kuuntele niin ymmärrän kuitenkin hyvin miltä tämä tuntuu ja olisi hyvä juttu jos seiska ajettaisiin konkurssiin, keinolla millä hyvänsä. Häviäisi koko lehti onneksi !
seiska, voi että mitä menit tekemään
3
162
Vastaukset
- hyvät rahat.
Onnea Seiska. Irto numero myynnistä tuli varmaan hyvä tili. Minäkin tunnen monta adressin kirjoittajaa jotka ostivat Seiskan. Itse jopa lisäksi tilasin, sillä Seiska oli nopein tässä asiassa. Mitäs on valinnut uran jossa ollaan julkisuudessa.
- Jukka
Lopettakaa ääliöt tyhmä vouhkaminen näistä seiskan kuvista.Kukaan ei voi elää loputtomiin paljastamatta kasvojaan.Järjen käyttö on sallittua puupäät.
- hard rock halleluja on nolo...
Jos tällaisesta naurettavasta ns. mediatapahtumasta tehdään näin suuri haloo, niin ilmeisesti Tanskan lehdistön julkaisesmista pilapiirroksista olisi vähintään täytynyt seurata ydinpommi Tanskaan.
Ja mitä Lordin esiintymiseen tulee, niin Suomi-hattu päässä esiintyminen oli ehkäpä köyhin veto mitä voi odottaa. Mutta pelleilykilpailuhan koko Euroviisut onkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "974399Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293273No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452360- 351368
- 10999
- 32996
- 25990
- 153985
- 6914
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12862