tippuiko naamio?????

niin eli siis mitä siinä toisen biisin aikana tapahtui, kun näytti niin oudolta, oliko sen lordin maski tippunutjossain vaiheessa?
3615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se vaan vaihto sen jotenkin sen biisin ajaksi. Omasta mielestäni oli ihan osana koko showta.

Äänestä

Ei ollu. Lordikin vaihtelee tota ulkoasua biisien välillä keikoilla. tuollainen teurastaja-look on yksi

Äänestä
  • :D se sirkkelihomma oli kyl best! ja muutenkin se lapsihomma.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??????? kirjoitti:

niin eli siis mitä siinä toisen biisin aikana tapahtui, kun näytti niin oudolta, oliko sen lordin maski tippunutjossain vaiheessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu