KYLLÄ NYT VALITETAAN !! AIVAN KYMPIN SHOW HYVÄ LORDI ! ONKO JOKU SANONUT ETTÄ LORDI ON JOKU LASTEN YHTYE... LUULETTOKO ETTE SE ON VAIN YKSI BIISI JA SE ON SIINÄ... SAATANA MITÄ RUIKUTTAJIA VARMAAN RUPEETTE TILAAMAAN SEISKAA TAAS ??
OTTAAKAA SELVÄÄ !!!!
3
277
Vastaukset
- pååå
laten bändi ainakin yleisöstä päätellen! Olis kiva kuulla oikeiden hevareitten asiallinen mielipide bändistä.
- urpå
joskus sillon ekan levyn ilmestymisen aikoihin hehkutin lordia kaverille, joka on hevari ja samanlainen oli avomiehensä, hyvä etteivät nauraneet pihalle kämpästä :) ihan vitsinä pitivät koko yhtyettä, ja varmaan pitäävät vieläki. poppareille lordi on liian heviä ja hevareille liian poppia.
- Sössön sössön
Täällä puhutaan asiaa! Mitä nämäkin sössöttää, kun se vauva juttu oli sellanen: oletteko nähneet Would you love a monsterman? biisiä? eikös siinä ole se nukke? ja toiseks siinähän oli sellanen pieni räjähde... se kuului esitykseen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026448
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h834933Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1053191Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p303032Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262235Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191616Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961211Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391192Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311106- 48884