miten Lordi otettiin vastaan ?

Missä ja milloin katsoitte LORDIA TVstä ?

Olisi mukavaa kuulla millaisia juhlia pidettiin - eri maissa !
5900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Millaisia juhlia pidettiin eri maissa???

Ei kai sita juhlittu muualla kuin Suomessa.

Itse katsoin taalla euroviisuja livena netista. Ja nyt katselen Iltalehden sivuilta kauppatorin tapahtumia. Ei minulla ole kontakteja muihin taalla Thaimaassa.

Äänestä
  • Samaten yksin sitä vaan juhlin, kun ei täällä Japanissa Euroviisuista mitään tiedetä. Japanissa on kuitenkin omat piirinsä, joissa Suomi-heavy on suosittua, joten jos näihin törmään, toki kerron. Epäilen, että ennemmin tai myöhemmin Lordi tulee myös tänne keikalle, jos Japanin paloturvallisuuslaki sallii shown.

    Äänestä

taallapain siita ei kuulunut yhtaan mitaan. Tai kenties tapahtuma mainittiin jossain parilla sanalla mutta ei se "varsinaisiin" uutisiin ulottunut.

Äänestä
  • Tama tieto luultavasti aiheuttaa itsemurha-aallon Suomessa. Eiko sittenkaan viela menty Osmondsien ohi.

    Äänestä

Lordi ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Euro Fan Club kirjoitti:

Missä ja milloin katsoitte LORDIA TVstä ?

Olisi mukavaa kuulla millaisia juhlia pidettiin - eri maissa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu